פרופיל החברה

פרופיל החברה

חברת "גלטק" הינה שותף עסקי של חברת Microsoft המשווקת ומספקת פתרונות מחשוב אינטגרטיביים לארגונים החל מתחנות קצה וכלה בשרתים ארגוניים ,ציודי תקשורת ואבטחת מידע חברת "גלטק" משווקת מוצרי חומרה ותוכנה של יצרנים מובילים בתחומן כגון :Dell , Intel , HP , Compaq , Cisco , Microsoft , IBM ומספקת שרות ואחריות למוצרים הנמכרים על ידה. חברת "גלטק" הינה שותף עסקי של חברת Microsoft המשווקת ומספקת פתרונות מחשוב אינטגרטיביים לארגונים החל מתחנות קצה וכלה בשרתים ארגוניים ,ציודי תקשורת ואבטחת מידע

פעילות החברה

פעילות חברה מתמקדת במתן פתרון מלא ללקוח הסופי החל ממכירת ציוד התקנתו וכלה בביצוע פרוייקטי מחשוב מתקדמים סביב מערכות מחשוב ארגוניות שבסופם הסכם תמיכה המותאם לצורכי הלקוח.

מערך השרות והתמיכה

חברת "גלטק" מעסיקה את מיטב אנשי השרות והתמיכה בתחום המחשוב ומעמידה לרשות הלקוח שרותי תמיכה ואחזקה מקצועיים,צוות Help Desk מיומן ויועצים המתאימים את מבנה השרות לצורכי הלקוח.

פתרונות מיחשוב אינטגרטיביים

ביצוע פרויקטים בהיקפים קטנים וגדולים,המשלבים תשתית ציוד ותוכנה עד אספקת פתרון כולל בשיטת ה- Turn Key . הקמת רשתות תקשורת מקומיות ומרחביות . שרות זה כולל אספקת תשתיות חומרה, תוכנה, התקנה ותחזוקה שוטפת באתר יחיד ובארגונים מבוזרים בעלי מספר רב של אתרים . הסבת ארגונים לסביבות עבודה מתקדמות . שדרוג מערכות והטמעת טכנולוגיות ויישומים חדשים.

איכות

חברת "גלטק" מבינה את החשיבות הרבה שבמתן שרות ותמיכה באופן מהיר ויעיל ללקוח ואת הצורך להתאים בדיוק רב את הפתרון הניתן וכחלק ממדיניותה משקיעה החברה משאבים רבים בבחירה קפדנית של צוות העובדים ובהכשרתם המקצועית.

ההתמחות של החברה

בנוסף להיותנו ספק שירותי IT סטנדרטיים, אנו מתמחים במתן שירותים לחברות היי-טק, עם דגש על חברות העוסקות במחקר ופיתוח. חברות אלו נמצאות בחזית הטכנולוגיה ואופי עבודתן משלב מגוון רחב של בעלי מקצוע תוכנות מקצועיות חומרה ותוכנה ייעודית אשר מפותחים ע"י אותן חברות, לכן הצרכים הטכנולוגיים של חברות אלו משתנים לעתים קרובות , מה שדורש פתרונות יצירתיים המאופיינים בגמישות, מקצועיות, זמינות וראיה רחבה מצד ספק שירותי ה-IT.

הסכמי שירות

חברת "גלטק" מרכזת את מירב מאמציה במגזר העסקי. החברה מתמקדת במתן פתרונות מקיפים ללקוחות העסקיים תוך מתן דגש רב על אמינות ואיכות השירות. הסכם השירות עם החברה מקיף וכולל בתוכו את כל הפתרונות הנדרשים לחברה, פתרונות אלה כוללים בתוכם:

  • תשתית – לרשות הלקוח עומד צוות מיומן בהקמה ותחזוקה של רשתות תקשורת.
  • שרתים – החברה מתמחה באספקה והתקנה של שרתים וחדרי תקשורת. תהליך זה מתחיל בייעוץ מקצועי ללקוח, ממשיך בהתקנת החומרה והתוכנה ומסתיים בהתקנה באתר הלקוח ותמיכה מלאה.
  • אבטחת מידע – נושא זה עומד במרכזו של כל שירות הניתן ללקוח. בתקופה זו שבה אבטחת המידע הפך להיות אחד השירותים החשובים ביותר שהמערכת דורשת, חברת "גלטק" עומדת בחזית הטכנולוגיה, ומספקת את פתרונות האבטחה המקצועיים והיצירתיים ביותר שניתנים.
  • תחנות עבודה – החברה מספקת תחנות עבודה מסוגים שונים, החל מתחנות סטנדרטיות ועד תחנות עבודה מקצועיות. לחברה ניסיון רב בתמיכה של לקוחות היי-טק, עם דגש על חברות העוסקות במחקר ופיתוח.

חברת "גלטק" ידועה בזכות אמינותה, ואיכות השירות הבלתי מתפשרת מול הלקוח. הסכם השירות הינו מקיף וכולל בתוכו שדרוגים ושינויי מערכת בהתאם לדרישות הלקוח. ישנם מספר סוגים של הסכמי שירות:

לפי שעות – בהסכם זה הלקוח משלם לפי מספר השעות שביקרו אצלו הטכנאים כל חודש.
ריטיינר - בהסכם זה ניתן "בנק" שעות חודשי שבו רשאי הלקוח להשתמש כראות עיניו.
הכל כלול – הסכם זה אינו מוגבל בזמן עבודה חודשי, כל שעות העבודה שיידרשו יוענקו ללא הגבלה על מנת שהלקוח יקבל את השרות הטוב ביותר.

רוב הסכמי השירות שנחתמו עם לקוחותינו העסקיים הינם על בסיס שירות מלא -"הכל כלול". חברת "גלטק" תשמח להעניק ללקוח את השירות המלא מהצעת המחיר, הסכם השירות וכמובן התמיכה.